نمایش پست تنها
  شماره ارسال : [ ]
قدیمی 02-12-2018, 01:27 PM
admin
مدیریت کل سایت
admin آواتار ها

+پاسخ ها

تاریخ ثبت نام
Oct 2017

شهر

سیستم عامل

شماره کاربری
1

آفلاین

راه های گوناگونی برای این کار وجود دارد که من من بهتون توصیه می کنم از افزونه استفاده کنید . علت این گفته بنده هم وضعیت امنیتی است
زیاد توی اینترنت ههم صحبت شده ولی بنده یکی را بهتون پیشنهاد و توضیح می دهم

آموزش افزونه Hacklog Remote Attachment

شما باید برای استفاده از این افزونه ابتدا در هاست دانلودتان یک ساب دامین درست کنید و بعد با داشتن مشخصات اکانت FTP آن هاست تنظیم افزونه Hacklog Remote Attachment را شروع کنید .

در قسمت FTP server باید یا آی پی یا دامنه ftp هاست دانلودتان در این قسمت درج کنید .

در قسمت Ftp server port شما مطابق عکس باید پورت ftp را وارد کنید که در اکثر مواقع 21 هست .

در Ftp username شما نام کاربری ftp ای که در هاست ساخته اید را وارد کنید .

دیگر معلومه که در Ftp password باید رمز اکانت اف تی پی را وارد کنید .

در قسمت Ftp timeout شما باید محدودیت وصل بودن وردپرس به هاست دانلود را مشخص کنید که اگر سایت دانلود دارید روی عدد بزرگی بزارید و اگر هم سایت خبری با فایل های کم حجم دارید روی عدد 3000 بزارید مناسب هست .

Remote base URL همان ادرس ساب دامین شما هست که میتوانید به صورت http://dl.name.com وارد کنید البطه ادرس سایت خودتون را با name باز نویسی کنید .

در قسمت های FTP Remote path و HTTP Remote path شما باید فایلی در هاست دانلود که میخواهید فایل های ارسال شده از وردپرس در آن ذخیره شود را وارد کنید که اگر مطابق با عکس wp-files وارد کنید ادرس فایل های وردپرستان برای مثال به صورت http://dl.name.com/wp-files/2016/1 خواهند شد .

این هم پایان آموزش اتصال وردپرس به هاست دانلود با افزونه Hacklog Remote Attachment برای سایت های وردپرس .

آدرس افزونه در مخزن وردپرس

[Only Registered Users Can See Links . Click Here To Register]

امضای کاربر admin

تلگرام بنده :
[Only Registered Users Can See Links . Click Here To Register]
[Only Registered Users Can See Links . Click Here To Register][Only Registered Users Can See Links . Click Here To Register]
[Only Registered Users Can See Links . Click Here To Register][Only Registered Users Can See Links . Click Here To Register]

کاربرانی که بخاطر این مطلب از admin تشکر نموده اند :