نمایش پست تنها
  شماره ارسال : [ ]
قدیمی 10-16-2017, 10:35 PM
admin
مدیریت کل سایت
admin آواتار ها

+پاسخ ها

تاریخ ثبت نام
Oct 2017

شهر

سیستم عامل

شماره کاربری
1

آفلاین

پیش فرض ارسال ایمیل دلخواه بعد از ثبت نام به کاربر
ارسال ایمیل دلخواه بعد از ثبت نام به کاربر

من همیشه میخواستم وقتی کسی در فروشگاهم ثبت نام می کرد ایمیلی خاص با متون خاصی که خودم نوشته ام برایش فرستاده شود. و دلیل این کار هم بسیار واضح است؛ کاربری که به تازگی ثبت نام کرده به معنای آن است که با سایت شما به تازگی آشنا شده است
پس باید ایمیلی حاوی مطالب توضیح سایت برای کاربر ارسال کنیم تا آشنایی نسبتا خوبی نسبت به سایت پیدا کند و در نهایت به سایت اعتماد کند.
به هر شکل باید بگویم روش های مختلفی برای رسیدن به این خواسته وجود دارد که یکی از آن ها افزونه ای است که در این مقاله به شما معرفی خواهم کرد.
این نکته را هم ذکر کنم، این افزونه تنها برای ارسال ایمیل دلخواه به کاربر بعد از ثبت نام نیست بلکه می توانید از بخش تنظیمات > SB-Welcome-Email تنظیمات و محتوای ایمیل های اعلان به مدیر و همینطور ایمیل فراموشی رمز عبور را هم تغییر بدهید. [Only Registered Users Can See Links . Click Here To Register]

امضای کاربر admin

تلگرام بنده :
[Only Registered Users Can See Links . Click Here To Register]
[Only Registered Users Can See Links . Click Here To Register][Only Registered Users Can See Links . Click Here To Register]
[Only Registered Users Can See Links . Click Here To Register][Only Registered Users Can See Links . Click Here To Register]