سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.
responsive
میزبان 24

ورود شما را خیر مقدم می گوییم و امیدواریم یاری دهنده ما باشید (مرداد 25, 1395)

کاربرانی که توانایی مدیریت بخش را در انجمن دارند و می توانند مدیریت کنند با مدیریت کل سایت در ارتباط باشند . (شهريور 25, 1395)

کلیه تبلیغات رایگان از اول مهرماه لغو می گردد و کاربران می توانند با ۵۰ درصد تخفیف از تبلیغات بهره مند گردند. (شهريور 25, 1395)

انجمن وردپرس ایرانی به هیچ وجه در مورد خرید و فروش و سفارشات کاربران با هم تعهدی نداشته و ندارد . (شهريور 25, 1395)

امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
در سئو سایت باید از WWW استفاده کنم یا نه
#1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سئو


هنگامی که شما نام دامنه را ثبت می کنید، ( به صورت مثال دامنه example.com ثبت شده است )، شما این دامنه را دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
. ثبت نمی کنید. دلیلش این است که بخش های وب از URL هایی است که در واقع به عنوان یک زیر دامنه، بسیار شبیه به blog.example.com، login.example.com، و غیره است. پس با این اوصاف www وب سایت شما ترافیک روزانه زیادی را انتقال می دهد در چندین زیر مجموعه و دامنه اصلی که مطمعا حساسیت هارا نیز در این پروسه بالا می برد و همینطور طراحان سایت و سئو کاران .
در حالی که تایپ کردن  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا example.com زمان بیشتری را از کاربر خواهد برد، در صورتی که همین URL ها برای سئو سایت به صورت فنی متفاوت باشند.
در حال حاضر خبر بدی وجود دارد برای مدیران سایت. هنگامی که کاربران به دامنه می آید و بازدید در سایت شروع می کنند ، گوگل که از شیوه canonicalization نامیده می شود استفاده می کند به صورت خودکار  فرایند انتخاب “دامنه ترجیح داده” URL که بهترین وجه نشان دهنده یک وب  سایت است را انتخاب می کند. اگر صاحب سایت یکی را انتخاب کند، گوگل متوجه می شود که URL به صفحه اول اشاره می کند.
اگر گوگل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انتخاب کرده اما تمام لینک های شما به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اشاره کند، که باعث یک نقطه ضعف مبارزات انتخاباتی خود در سئو شدید.
دامنه انتخابی برای جستجوگر ها (The Preferred Domain)
خوشبختانه شما می توانید بجای اینکه یک دامنه را اجازه بدهید کاربر شما برای شما انتخاب کند یا گوگل بر اساس الگوریتم های خودش این انتخاب را انجام بدهد خودتان آن را دیفالت و پیشفرض قرار بدهید. برای این کار می توانید با ورود به Google Webmaster Tools و این مراحل را دنبال کنید:
 •  در صفحه اصلی ابزار وب مستر گوگل بر روی وب سایت خود کلیک کنید
 • سپش بر روی آیکن چرخ دنده یا آچار کلیک کنید و وارد تنظیمات سایت خود شوید
 • حال گزینه مورد نظر یا دامنه مورد نظر خود را انتخاب کنید
شاید در انتخاب دامنه مورد نظر خود به اروری یا خطایی در گوگل وب مستر بخورید . باید توجه داشته باشید که احتمالا وب سایت شما دارای ریدایرکت ۳۰۱ به یکی از نوع های دامنه انتخابی هست مثل وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران که با ریدایرکت همیشه روی  www قفل شده هست ولی دست کاربر نیز بسته نشده بلکه می تواند به صورت بالا بیاورد , چه با www چه بدون www
 
تغییر مسیر ۳۰۱ چیست و کاربرد های آن در سئو؟
تغییر مسیر ۳۰۱ وضعیت کد HTTP برای زمانی که یک صفحه تا به طور دائم به محل جدید یا URL منتقل شود.
به صورت مثال  :
اگر ما مجموعه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به عنوان دامنه ترجیح دهیم، می توانیم تغییر مسیر ۳۰۱ برای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تعیین کنیم، یا به طور مشابه همچنین می توانیم این کار را برای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیز انجام دهیم.
با تغییر مسیر این فایل ها و این دامنه ها به وسیله ریدایرکت ۳۰۱ تمام ارزش صفحه قبلی شما به صفحه جدید منتقل می شود از جمله تازه کردن برند جدید یا هم چنین دامنه جدید که قبلا در آموزش تغییر دامنه به این موضوع اشاره کردیم
البته نظر شخصی بنده در این مورد به این شرح هست :
که این پروسه انتقال همیشه یک سان نیست و بستگی به فعالیت کاربر در لینک جدید دارد و هم چنین شاید این بازه انتقال ارزش از دامنه قبلی به دامنه جدید حتی بیشتر از ۳ ماه طول بکشد شاید هم یک سال پس مطمعا بازدارندگی از این مشکلات می تواند زودتر شما را به هدف جذب ترافیک برساند
 
راه اندازی تغییر مسیر ۳۰۱
برای راه اندازی یک ریدایرکت سالم در سرور آپاچی ، شما فقط نیاز دارید که فایل . htaccess را با یک ادیتور باز کنید و سپس وارد یکی از این قسمت های کد شوید و کد مورد نظر خود را ذخیره کنید.
برای هدایت URL بدون استفاده از WWW به WWW می توان از دستور زیر استفاده کرد
Options +FollowSymLinks
RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^domain\.com$ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[R=301,L]
برای هدایت URL WWW در درون non-www URL:
Options +FollowSymLinks
RewriteEngine on RewriteCond %{HTTP_HOST} .
RewriteCond %{HTTP_HOST} !^example\.com
RewriteRule (.*) دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[R=301,L]

توجه داشته باشید این آموزش به صورت دستی می باشد اگر شما در سیستم های مدیریت محتوای جوملا یا وردپرس هستید پس نگران نباشید بلکه ۱۰ ها پلاگین با عملیات های حرفه ای این کارا به صورت رایگان و درست برای دامنه های شما انجام می دهد پس قبل از اینکه دستی این کار را بکنید به این افزونه ها سر بزنید.
شما می توانید تغییر مسیر خود را به سادگی با مراجعه به آدرس قدیمی خود را تست کنید. اگر شما بلافاصله به URL جدید انتقال داده شده اید، پس ریدایرکت شما به خوبی اجرا شده است.
۳۰۱ تغییر مسیر و لینک های ورودی
شاید شما در بعضی از وب سایت ها شنیده باشید یا نقل از مت کات مدیر بخش جستجو گوگل به این موضوع اشاره کرده باشند که ریدایرکت ۱۲ الی ۱۵ درصد از ترافیک شما را از دست می دهد یا کاربر شما سالم به مقصد نمی رسد. برعکس، آقای مت کات در این ویدئو که از یک دامنه را به دیگری منتقل می شود با استفاده از ۳۰۱ , به نتایج خوب و بارخورد مناسب اشاره کرد و این مورد را نیز تایید نمود. با این حال، منتقدان باقی می ماند، که فکر می کنند حتی با این ویدیو باز هم شاید نتایجی از وب سایت از دست برورد.
برای از دست ندادن جستجو ها به وسیله ریدایرکت ۳۰۱ چه کار باید کرد ؟
برخی از سئو کاران حرفه ای با استفاده از rel=”canonical” به جای –تغییرمسیر ۳۰۱ استفاده می کنند چرا که آنها فکر می کنند که تغییرمسیر ۳۰۱ می تواند عملکرد برعکس بر روی مروگر ها داشته باشید و لینکی را صدمه بزند. باز هم، مت کات افشا کرد که می تواند  rel=”canonical” نیز برای دامنه ها موثر باشد، مرورگرها و موتورهای جستجو هر دو می دانیم که چگونه با یک تغییر مسیر ۳۰۱ مقابله می کنند.
 
نتیجه :
به نظر شخصی من ریدایرکت ها فعلنه جدا از سئو و یا برعکس امکان پذیر نمی باشد و بهتر هست که برای زیبا سازی لینک ها این پروسه انجام شود ولی برای جلو گیری از چند لینکی حتما از canonical در وب سایت های خودتان استفاده کنید و به جستجوگر ها بفهمانید که این دامنه دامنه مورد نظر ما می باشد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میزبانی وب مطمئن را با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تجربه کنید.
دارای نماد اعتماد الکترونیکی و ثبت شده در ستاد ساماندهی !
امکان تماس تلفنی را ندارید ؟ مشکلی نیست وارد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شوید و از تماس رایگان استفاده کنید.
[تصویر: samihost.gif]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
info@samihost.com
044-35676715
[تصویر: smhguard.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط ahadzadeh
تبلیغات


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
کلیه حقوق برای انجمن وردپرس ایرانی محفوظ است
 • info@wpir.ir
 • admin@wpir.ir
قدرت گرفته از مای بی بی
SEO by PANGASH