درباره ما

  ما در مجموعه وب سایت پشتیبان وردپرس ایرانی ابتدا با انجمنی با همین نام فعالیت خود را آغاز کردیم و با گذر زمان و کسب تجربه، افزایش مهارت ها و شناخت نیازهای دقیق کاربران، تصمیم گرفتیم وب سایتی با محوریت آموزشی و رفع کلیه نیاز های علاقه مندان وردپرس ایجاد کنیم.
 تیم پشتیبانی وردپرس ایرانی در زمینه های مختلفی نظیر طراحی سایت، هاستینگ، امنیت، افزایش سرعت و ... در کنار شما هستیم و تصمیم گرفته ایم حاصل دانش و تخصص چندین ساله ی خود را که نتیجه زحمات و پشتکار فراوان است با همه ی افرادی که تمایل به یادگیری و پیشرفت دارند، به اشتراک بگذاریم.
باور ما این است که برای ایجاد دنیایی زیباتر و آینده ای درخشان تر باید در کنار یکدیگر قدم برداریم و بدین وسیله ، به گسترش آگاهی و رشد علمی خود و  همه ی علاقه مندان و جویندگان علم و دانش کمک کنیم.
با به کار گیری دانش و تجربه کارشناسان متخصص تیم پشتیبان وردپرس ایرانی، قادر به رفع انواع مشکلات،خطاها و پباده سازی درخواست های موجود در وب سایت های وردپرسی هستیم.
  • فهرست خدمات ما در  پشتیبان وردپرس ایرانی به شرح زیر است:
1- آموزش وردپرس
2- پشتیبانی سایت
3- افزایش سرعت
4- امنیت سایت و سرور
5- ریسپانسیو سازی
6- رفع خطاهای پایگاه داده
7- سئو و بهینه سازی
8- رفع خطاهای w3c
9- بازیابی سایت های هک شده
10- فروش و طراحی انواع قالب و افزونه

 

  • روش های برقراری ارتباط با ما :
  • شما عزیزان در هر لحظه ای که نیاز به کمک داشته باشید، می توانید از طریق یکی از راه های زیر برای دریافت مشاوره اقدام کنید :
  1. شماره تماس های 09179059350 و 09385814274
  2. آیدی های تلگرام [email protected] و [email protected]
  3. ثبت نام در ناحیه کاربری و ارسال تیکت

دیدگاه شما