A-A+

رفع خطاها و مشکلات پایگاه داده

Fix errors and database problems

 حل مشکلات دیتابیس می تواند جانی دوباره به سایت شما ببخشد. پایگاه داده به منزله قلب یک وب سایت و بسیار حساس است و با کمترین ضربه ممکن است کلیه زحمات یک شخص هدر رود. بنابراین حل مشکلات آن نیاز به دانش کامل و همچنین تخصص فراوان دارد.

ممکن است سایت شما به دلایلی مختلفی از جمله هک و حملات  ddos  و یا همچنین اشکال در هنگام بروزرسانی و  ده ها علت دیگر با مشکل مواجه شده باشد و شما در صورت عدم داشتن تخصص کافی با هر نوع دستکاری ضربه مهلکی  بر پیکره سایت خود وارد می کنید.

رفع خطاها و مشکلات پایگاه داده

رفع خطاها و مشکلات پایگاه داده

رفع خطاها و مشکلات پایگاه داده

گر در این وضعیت قرار دارید به چند صورت می توانید مشکل پایگاه داده خود را رفع  کنید:

  • اگر نسخه پشتیبان به روز دارید می توانید با استفاده از نسخه پشتیبان مشکل پایگاه داده را برطرف کنید .
  • در برخی از سیستم ها که امکان دسترسی به روت (root)را دارید، می توانید سرویس پایگاه داده را ریستارت کنید تا مشکل رفع گردد.

چنان چه با مشکلاتی در پایگاه داده وب سایت خود مواجه شدید و با انجام نکات گفته شده در بالا هم چنان خطای ایجاد شده رفع نشد، باید بدانید که خطای پیش آمده بسیار جدی است.

بر اساس تجربه و به جهت حساس بودن پایگاه داده، توصیه می کنیم در صورت نداشتن اطلاعات کافی به هیچ عنوان خودتان اقدام به رفع خطا نکنید و با متخصصین این حوزه مشورت کنید. شما می توانید انجام این کار را بر عهده ی متخصصین  ما در مجموعه ووکامرس ایرانی بگذارید.

برخی از خدمات پایگاه داده ما در سایت ووکامرس ایرانی عبارتند از:

رفع خطاهای پایگاه داده و بهینه سازی آن

تبدیل انواع پایگاه داده

انتقال پایگاه داده

تبدیل مدیریت ها و انتقال از سیستم های مختلف به یکدیگر

و ...

دیدگاه شما