A-A+

رفع خطاهای w3c

رفع خطاهای w3c

استاندارد و صحیح بودن کدهای سایت و کدنویسی درست قالب سایت امروزه یکی از نیازهای اولیه در طراحی وب است که از ضرورت بسیاری برخورداراست و طراحان و برنامه نویسان باید این وضعیت را مد نظر داشته باشند و در کار خود این استاندارد بودن را رعایت کنند.

متاسفانه بیشتر طراحان به این امر توجه ندارند و رفع خطاهای w3c  را از روی بی اطلاعی یا عدم اطلاعات کافی انجام نمی دهند  و یا اینکه اصلا سایت خودشان هم با یک کلی مشکل مواجه هست. همیشه باید در نظر داشته باشید که به طراح سایت یا طراح قالب خود بگویید و از او بخواهید که خطایی در کد نویسی  وجود نداشته باشد .

رفع خطاهای w3c

ولید بودن یک سایت هنر و قدرت طراح را در طراحی و کدنویسی به نمایش می گذارد. باید در نظر داشته باشید که بهینه بودن صفحات و کدهای سایت در استاندارد w3c  می تواند تاثیر بسیار زیادی در روی  سئو و بهینه سازی سایت شما داشته باشد.

 رفع خطاهای w3c

این استاندارد‌ها از طریق سازمان w3c تعیین می‌شود و می‌توانید سایت خود را در آدرس https://validator.w3.org بررسی کنید که چه مقدار به این استانداردها نزدیک است.

در هنگام کدنویسی سایت یا بعد از پایان کار گاهی خطاهایی به وجود می آید و شما می توانید برای رفع آن به کارشناسان  متخصص و با تجربه ما در مجموعه  پشتیبان وردپرس ایرانی اعتماد کنید .در تصویرزیر، نمونه یکی از کارهایی را که قبلا انجام داده ایم به نمایش می گذاریم .

 رفع خطاهای w3c

 

دیدگاه شما