رفع خطاهای w3c

رفع خطاهای w3c

رفع خطاهای w3c

رفع خطاهای w3c | برای رفع و بهینه سازی خطاهای کد نویسی یا همان w3c بهتر است تمام جوانب را مد نظر داشته باشیم استاندارد و صحیح بودن کدهای سایت و کدنویسی درست قالب سایت امروزه یکی از نیازهای اولیه در طراحی وب است که از ضرورت بسیاری برخورداراست و طراحان و برنامه نویسان باید این وضعیت را مد نظر داشته باشند و در کار خود این استاندارد بودن را رعایت کنند.

متاسفانه بیشتر طراحان به این امر توجه ندارند و رفع خطاهای w3c را از روی بی اطلاعی یا عدم اطلاعات کافی انجام نمی‌دهند و یا اینکه اصلا سایت خودشان هم با یک کلی مشکل مواجه هست. همیشه باید در نظر داشته باشید که به طراح سایت یا طراح قالب خود بگویید و از او بخواهید که خطایی در کد نویسی وجود نداشته باشد.

رفع خطاهای w3c

رفع خطاهای w3c

ولید بودن یک سایت هنر و قدرت طراح را در طراحی و کدنویسی به نمایش می‌گذارد. باید در نظر داشته باشید که بهینه بودن صفحات و کدهای سایت در استاندارد w3c می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در روی سئو و بهینه سازی سایت شما داشته باشد.

این استاندارد‌ها از طریق سازمان w3c تعیین می‌شود و می‌توانید سایت خود را در آدرس https://validator.w3.org بررسی کنید که چه مقدار به این استانداردها نزدیک است.

در هنگام کد نویسی سایت یا بعد از پایان کار گاهی خطاهایی به وجود می‌آید و شما می‌توانید برای رفع آن به کارشناسان متخصص و با تجربه ما در پشتیبانی وردپرس ایران اعتماد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *