A-A+

رفع مشکلات سایت هک شده

رفع مشکلات سایت هک شده

بسیاری از کاربران  دارای سایتی هستند که به طریقی به دست هکر افتاده و کلی ضربه دیده است . کاربر در این زمان چکار باید کند ؟ وقتی هکر به وب سایت شما حمله می زند بدون شک یک هدف دارد . برخی هکران به عنوان میزبان از سایت شما استفاده می کنند و به عنوان زالو عمل می کنند.

رفع مشکلات سایت هک شده

رفع مشکلات سایت هک شده

برخی دیگر هدفشان خرابکاری است و ضربات جبران ناپذیری  به سایت وارد می کنند. برخی دیگر هدفشان این است که با هک سایت شما نقطه ضعف را به شما یا دیگران شناسایی و هشدار دهند و ... حال مهم نیست هکر چطور سایت شما را هک کرده و چطور ضربه زده است . مهمترین کار این است که شما سایت خود را به  بهترین حالت و بهترین شرایط  برگردانید برای این کار راههای گوناگونی وجود دارد:

  • از طریق برگرداندن بک آپ یا نسخه پشتیبان
  • از طریق نصب دوباره سایت
  • کمک گرفتن از افراد متخصص و با تجربه در زمینه هک وب سایت

رفع مشکلات سایت هک شده

رفع مشکلات سایت هک شده

در حالت اول به آخرین نسخه بک آپ برگردانده می شود و سایت بدون مشکل بالا می آید، ولی بدون شک احتمال هک  دوباره وب سایت  بسیار بالا است (باید مشکلات امنیتی سایت رفع شود ).

در حالت دوم  کلیه اطلاعات سایت از بین می رود و برای سایت با سابقه این کار ارزشی ندارد.

در حالت سوم، شما با افرادی که در زمینه امنیت و هک وب سایت دارای اطلاعات و تجربه هستند، مشورت می کنید  و رفع خطاهای وب سایت هک شده خود را به آن ها واگذار می کنید.

در صورت تمایل می توانید این امر را به ما بسپارید متخصصان  حرفه ای و کار آزموده ما در وب سایت پشتیبان وردپرس ایرانی می توانند مشکلات سایت هک شده شما را به بهترین نحو رفع نمایند .

دیدگاه شما