آگاه‌سازی‌ها
پاک‌کردن همه

هاستینگ سجادیه


(@alizadeh)
Eminent Member
عضو شده: 11 سال قبل
ارسال‌: 30
شروع کننده موضوع  

با سلام

هاستینگ سجادیه ارائه دهنده ی خدمات فروش هاست وب و ثبت 56 نوع پسوند دومین بین المللی میباشد.

کاربران میتوانند با سفارش و پرداخت آنلاین هاست و دومین مورد نظر خورد را به صورت آنی تحویل بگیرند بدون بودن اپراتور در طول 24 ساعت شبانه روز

در کنار این خدمات هاستینگ سجادیه به ارائه سرور مجازی با بهترین کیفیت ممکنه و قیمتی مناسب در برابر کیفیتی عالی و فروش چت جاوا و ثبت دومین میهن ایران عزیزمان (.IR) می پردازد.

نحوه پشتیبانی:

پشتیبانی در هاستینگ به سه صورت آنلاین در یاهو و ارسال تیکت در سیستم فروش و ارسال پیامک میباشد، قابل ذکر است ابتدا کاربران تیکت خود را ارسال کرده و در صورتی که بیشتر از 2 ساعت طول کشید و پاسخی دریافت نکردند شماره تیکت مربوطه را به پیامک هاستینگ پیامک خواهند داد.

واحد پشتیبانی آنلاین به دلیل این که قادر به پاسخگوئی به تمامی مشتریان به صورت همزمان نمیباشد فقط در مواقع اضطراری و یا در صورت تشخیص واحد پشتیبانی تیکت در سیستم فروش هاستینگ قادر به پاسخگویی به شما میباشد.

تمامی سایت های مشتریان بر روی هاست وب دارای بکاب روزانه و هفتگی میباشند و بر روی امنیت سرور کار شده و در صورت هرگونه مشکلی بکاب از سایت مشتریان وجود خواهد داشت و هاستینگ اطمینان کامل را برای مشتریان خود فراهم میکند که به هیچ عنوان اطلاعات سایتشان با وجود بکاب از بین نخواهد رفت.

بر روی هاست های ما امکان نصب هرگونه برنامه ای میباشد و نیازی به نگرانی کپی رایت نیست در صورت بروز مشکل بکاب از سایت مشتری به وی داده خواهد شد و مانند هاستینگ های دیگر سایت حذف نخواهد شد.

در صورت هرگونه سوالی از روش کار هاستینگ و ... در همین تیکت اعلام کنید . . .

آدرس سایت : http://www.sajadie.com

پیامک هاستینگ : 09376604762

واحد آنلاین : sajadie90@yahoo.com

تاریخ تاسیس : 2011/02/01 (طوفان هاست اسبق)


نقل‌قول
اشتراک: