A-A+

نحوه ایجاد متاباکس سفارشی در ووکامرس

نحوه ایجاد متاباکس سفارشی در ووکامرس

ووکامرس محبوب ترین پلت فرم تجارت الکترونیکی وردپرس است که بیش از 23 درصد از کل وب سایت های تجارت الکترونیک را در سراسر جهان تشکیل می دهد. این بستر به کاربران کمک می کند فروشگاه های آنلاین با ابزارهای رایج مدیریتی مانند ایجاد سبد خرید ، مدیریت حمل و نقل ، مدیریت سفارش ، پرداخت ، سفارش ، مالیات و غیره داشته باشند.

گرچه ووکامرس امکانات و ابزارهای بسیاری را ارائه می دهد، اما فقط نیازهای اساسی یک فروشگاه آنلاین را تطبیق می دهد. اگر محصول شما حاوی اطلاعات ویژه اما پشتیبانی نشده  ووکامرس است، برای افزودن فیلدهای سفارشی باید از یک ابزار اضافی استفاده کنید. در این مقاله، ما به نحوه ایجاد متاباکس سفارشی در ووکامرس برای کمک به شما در این کار استفاده خواهیم کرد.

 نحوه ایجاد متاباکس سفارشی در ووکامرس

نحوه ایجاد متاباکس سفارشی در ووکامرس

متاباکس چیست؟

به زبان ساده Metabox در وردپرس برای دریافت و یا نمایش اطلاعات است. قابل تنظیم با توجه به نیازها، و دارای ویژگیهایی نظیر کشیدن و رها کردن و باز و بسته شدن می‌باشد. نمونه‌های مختلفی از آنها را در قسمت ایجاد یک نوشته می‌توانید مشاهده کنید. دلایل استفاده از متاباکس بسته به نیاز متفاوت است. اما برای ایجاد ویژگی‌های جدید در وردپرس مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای مثال اگر می‌خواهید فیلدهای مختلفی را در تمام نوشته‌هایی که منتشر می‌کنید به نمایش بگذارید .

 نحوه ایجاد متاباکس سفارشی در ووکامرس

برای افزودن متاباکس به ووکامرس خود راه هایی فراوان هست ولی همیشه گروهی هستند که قصد دارند از کد استفاده کنند و از افزونه استفاده کمتری داشته باشند .

افزودن متاباکس سفارشی، می تواند طبق خواسته شما باشد و شما باید فایل functions.php را باز کرده و کد مورد نظرتان را در آن قرار دهید. به عنوان مثال:

نحوه ایجاد متاباکس سفارشی در ووکامرس

چنان چه تمایل به ایجاد متاباکس سفارشی و مورد نیاز خود را دارید اما در چگونگی ایجاد آن با مشکل مواجه شده اید یا نیاز به دریافت راهنمایی و مشاوره دارید، می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده ، اطلاعات سایت را تیکت کنید و از دانش و تخصص کارشناسان ما در  وب سایت پشتبان وردپرس ایرانی،بهره بگیرید.

دیدگاه شما