A-A+

نحوه رفع خطای Failed to Open Stream در وردپرس

۱۴۰۰/۰۲/۰۶ وردپرس بدون دیدگاه

نحوه رفع خطای Failed to Open Stream در وردپرس

?How to Fix the WordPress Failed to Open Stream Error

آیا خطای "failed to open stream" را در وردپرس مشاهده می کنید؟ این خطا معمولا محل اسکریپت هایی را نشان می دهد که در آن خطا رخ داده است. با این حال ، درک آن برای کاربران مبتدی کاملا دشوار است. در این پست، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی خطای failed to open stream وردپرس را برطرف کنید.

نحوه رفع خطای Failed to Open Stream در وردپرس

دلیل ایجاد خطای Failed to Open Stream چیست؟

قبل از اینکه بخواهیم خطا را برطرف کنیم ، مفید است که بدانیم چه عواملی باعث خطای "Failed to Open Stream " در وردپرس می شود

این خطا زمانی رخ می دهد که وردپرس قادر به بارگذاری پرونده ذکر شده در کد وب سایت نیست. با بروز این خطا ، گاهی اوقات وردپرس بارگیری سایت را ادامه می دهد و فقط یک پیام هشدار دهنده نشان می دهد ، در حالی که بار دیگر وردپرس خطای مهلکی را نشان می دهد و هیچ چیز دیگری بارگیری نمی کند.

پیامی که شما مشاهده می کنید بسته به جایی که خطا در کد رخ داده و دلیل خرابی متفاوت خواهد بود. همچنین به شما سرنخ هایی درمورد آنچه باید اصلاح شود را می دهد.

به طور معمول ، این پیام چیزی شبیه به این است:

نحوه رفع خطای Failed to Open Stream در وردپرس

حالت دیگری از پیام بالا نیز وجود دارد:

نحوه رفع خطای Failed to Open Stream در وردپرس

با گفتن این موارد ، بیایید نگاهی به چگونگی عیب یابی و رفع خطای "failed to open stream" در وردپرس بیاندازیم.
رفع خطای failed to open stream:

همانطور که قبلا اشاره کردیم ، دلایل مختلفی می تواند باعث بروز خطا شود و بسته به علت و محل پرونده ای که باعث بروز خطا می شود ، پیام خطا متفاوت خواهد بود.

در هر نمونه ، دلیل ایجاد خطای failed to open stream بیان می شود. به عنوان مثال ، اجازه داده نشد ، هیچ پرونده یا دایرکتوری وجود ندارد ، عملکرد ناموفق است و موارد دیگر.

حال اگر پیام خطای شما حاوی "چنین پرونده یا دایرکتوری نیست" ، پس باید کد را جستجو کنید تا بفهمید کدام پرونده در آن خط خاص ذکر شده است.

اگر این یک پرونده پلاگین یا قالب باشد ، این بدان معنی است که پلاگین یا پرونده های قالب یا حذف شده اند یا به درستی نصب نشده اند. برای رفع خطا ، کافی است قالب یا پلاگین مورد نظر را غیرفعال و دوباره نصب کنید.

با این حال ، این احتمال نیز وجود دارد که وردپرس به دلیل از دست رفتن فایل htaccess. در پوشه ریشه شما ، نتواند فایل ها را پیدا کند. در این صورت ، شما باید به صفحه تنظیمات »پیوندهای ثابت در مدیر وردپرس خود بروید و فقط روی دکمه" ذخیره تغییرات "کلیک کنید تا فایل htaccess. دوباره ایجاد شود.

نحوه رفع خطای Failed to Open Stream در وردپرس

اگر پیغام خطا با "اجازه داده نشد" دنبال شود ، این بدان معناست که وردپرس مجوز درستی برای دسترسی به پرونده یا دایرکتوری ارجاع شده در کد را ندارد.

برای رفع این مشکل ، باید پرونده های وردپرس و مجوزهای فهرست را بررسی کنید و در صورت لزوم آنها را اصلاح کنید.

سرانجام، برخی از افزونه های وردپرس اسکریپت ها را از منابع شخص ثالث مانند Google Analytics, Facebook APIs, Google Maps و سایر API های شخص ثالث بارگیری می کنند.

ممکن است برخی از این API ها احتیاج به احراز هویت داشته باشند یا نحوه دسترسی برنامه نویسان به آنها را تغییر داده باشند. عدم تأیید اعتبار یا عدم دسترسی به روش دسترسی منجر به عدم باز کردن پرونده های مورد نیاز وردپرس می شود.

برای رفع این مشکل ، برای پشتیبانی باید با نویسنده افزونه تماس بگیرید. آنها می توانند به شما در رفع خطا کمک کنند. هم چنین می توانید با کارشناسان متخصص و با تجربه ما در سایت پشتیبان وردپرس ایرانی تماس بگیرید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا خطای "failed to open stream" وردپرس را برطرف کنید.

نحوه رفع خطای Failed to Open Stream در وردپرس

شما کاربران عزیز می توانید برای استفاده ی بیش تر از خدمات سایت پشتیبان وردپرس ایرانی هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کنید تا علاوه بر استفاده از پست های آموزشی رایگان بتوانید به محصولات فروشگاه و تخفیف های فوق العاده سایت دسترسی داشته باشید.

دیدگاه شما