A-A+

معرفی ۷ نوع کلمه کلیدی در سئو

معرفی ۷ نوع کلمه کلیدی در سئو

 کلمات کلیدی اولین قدم برای یک سئو موفقیت آمیز هستند و وقتی  SEO سایت خود را تکمیل کردید، آن وقت است که بازدیدهای ارگانیک شما شروع به نمایش می کند. بازدید بیشتر ، مشتریان بالقوه بیشتر ، تبدیل بیشتر ، سود بیشتر.

برای هدف قرار دادن مخاطبان مختلف باید از کلمات کلیدی مختلفی برای سئو استفاده کنید. به این ترتیب می توانید به طیف گسترده تری از افراد برسید و شانس خود را برای تأمین امنیت مشتری افزایش دهید.

در این پست، به معرفی ۷ نوع  کلمه کلیدی در سئو می پردازیم که آگاهی از آن ها امری ضروری است.

معرفی ۷ نوع کلمه کلیدی در سئو:

۱- Short-tail keyword

کلمات کلیدی short-tail آن دسته از کلمات کلیدی هستند که شامل کلمات ، عبارات و انواع کوتاه هستند. آنها عمومی تر و بهتر از کلمات کلیدی long-tail هستند و می توانند در انواع مقاله ها استفاده شوند. به عنوان مثال ، وقتی کسی در مورد مارک کفش می نویسد ، می تواند کلمه کفش یا پاپوش را چندین بار در سراسر متن بنویسد. اگر می خواهید رتبه برتر Google را بدست آورید ، پس باید از کلمات کلیدی short-tail در همه مقاله های خود استفاده کنید. اکثر این کلمات کلیدی اطمینان از ایجاد ترافیک با کیفیت بالا دارند زیرا نرخ تبدیل آنها کمتر از کلمات کلیدی متمرکز است.

۲- Long-tail keyword

برخلاف کلمات کلیدی Short-tail ، کلمات کلیدی Long-tail از بیش از سه کلمه تشکیل شده اند و خاص تر و دارای ترافیک هستند. به عنوان مثال ، “کفش صورتی برای زنان” یک کلمه کلیدی long-tail است و می تواند توسط مارک های کفش یا فروشگاه های کفش آنلاین استفاده شود. اگر این کلمه کلیدی را به طور دقیق رتبه بندی کرده باشید ، مطمئنا موتورهای جستجو صفحات شما را می بینند. در مقایسه با کلمات کلیدی Short-tail ، استفاده از کلمات کلیدی long-tail آسان است و برای نتایج بهتر می توان آنها را به عبارات مختلف تقسیم کرد. اگر از کلمات کلیدی کلمه های کلیدی long-tail استفاده کنید ، نرخ تبدیل آنها به طور قابل توجهی افزایش می یابد. اطمینان حاصل کنید که از کلمه کلیدی یکسان در بیش از دو قسمت محتوا استفاده نمی کنید زیرا می تواند تعداد بازدید سایت شما را کاهش دهد.

معرفی 7 نوع کلمه کلیدی در سئو

۳- Branded keywords

کلمات کلیدی مارک دار آن کلمات کلیدی هستند که ممکن است حاوی عباراتی از نام تجاری شما یا دیگران باشند. اگر کسی به دنبال مارکی مانند اپل باشد ، آن را در موتور جستجوی گوگل تایپ می کند و اگر کلمه کلیدی مشابهی را رتبه بندی کرده باشید ، احتمال اینکه وب سایت شما برای او قابل مشاهده باشد وجود دارد. اگر می خواهید در نتایج موتور جستجو رتبه خوبی کسب کنید ، باید از کلمات کلیدی مارک دار استفاده کنید زیرا باعث افزایش آگاهی برند شما در بین بازدید کنندگان می شود. مطمئن شوید که عبارات و متنوعی را با نام تجاری خود وارد کرده اید و هدف شما باید کسب رتبه یک در نتایج موتور جستجو باشد.

معرفی 7 نوع کلمه کلیدی در سئو

معرفی ۷ نوع کلمه کلیدی در سئو

۴- Non-branded keywords

کلمات کلیدی بدون مارک حاوی اسامی مشاغل شما نیستند. آنها قصد دارند افراد بیشتری را به سمت برند شما جذب کنند و باید در تعداد زیادی در شبکه های اجتماعی استفاده شوند. آنها کاملا متفاوت از کلمات کلیدی مارک دار هستند و باید رتبه بندی خوبی داشته باشند تا افراد بیشتری جذب وب سایت شما شوند.

۵- Inferred keywords

این کلمات کلیدی به عنوان کلمات کلیدی جغرافیایی نیز شناخته می شوند. آنها حاوی نام مکان و عبارات مربوطه هستند. به عنوان مثال می توانید “کفش قرمز در تهران” بنویسید. در اینجا شما این ایده را در اختیار خوانندگان خود قرار داده اید که شرکت شما در تهران واقع شده است و کفش های قرمز زنانه ، مردانه و کودک در آن به فروش می رسد.

۶- Seasonal keywords

کلمات کلیدی فصلی آن دسته از کلمات کلیدی هستند که در طول عید نوروز، شب یلدا ،ماه مهر یا فصلی دیگر استفاده می شوند. آنها در آن روزها به راحتی رتبه بندی می شوند و می توانند فروش آنلاین بیشتری را برای شما رقم بزنند.

معرفی 7 نوع کلمه کلیدی در سئو

۷- Misspelled Keywords

افراد مختلف هنگام وارد کردن عبارات در جعبه های موتور جستجو ، اشتباهات املایی یا نوع تایپ می کنند. به عنوان مثال می توان به خطای تایپی در کلمه  گوگل به دو صورت Google یا Googel اشاره کرد. شما می توانید این کلمات کلیدی غلط املایی را رتبه بندی کنید تا بازدید کنندگان زیادی را به صفحات وب خود هدایت کنید.

معرفی 7 نوع کلمه کلیدی در سئو

در این پست، به معرفی ۷ نوع  کلمه کلیدی در سئو پرداختیم که آگاهی از آن ها برای هر دارنده سایتی امری ضروری است.

معرفی ۷ نوع کلمه کلیدی در سئو

یک استراتژی جستجوی موفق بر اساس هدف قرار دادن انواع مناسب کلمات کلیدی ساخته شده است. وقتی بهترین فرصت های کلمه کلیدی خود را شناسایی می کنید ، می توانید بیشترین بازدید ، تبلیغات واجد شرایط و تبدیل را برای نام تجاری خود به همراه داشته باشید.

چنان چه نسبت به محتوای این پست آموزشی معرفی ۷ نوع کلمه کلیدی در سئو پرسشی دارید یا در مورد وب سایت وردپرس خود نیاز به دریافت راهنمایی و مشاوره دارید، می توانید هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کرده، اطلاعات سایت را تیکت کنید و از دانش و تخصص کارشناسان ما در وب سایت پشتیبان وردپرس ایرانی، بهره بگیرید.

دیدگاه شما