A-A+

معرفی بهترین افزونه های امنیتی وردپرس

۱۳۹۹/۱۲/۱۰ امنیت بدون دیدگاه

معرفی بهترین افزونه های امنیتی وردپرس

Introducing the best WordPress security plugins

اگر از کابران پلتفرم قدرتمند وردپرس هستید و به حفظ امنیت سایت وردپرسی خود اهمیت می دهید،حتما تا کنون با این پرسش مواجه شده اید که بهترین افزونه امنیتی وردپرس کدام است؟ استفاده از پلاگین امنیتی وردپرس از سایت وردپرس شما در برابر بدافزار، حملات بی رحمانه و هک محافظت می کند. در این پست، ما بهترین افزونه های امنیتی وردپرس را که می توانید برای محافظت از وب سایت خود استفاده کنید،انتخاب کرده ایم.

معرفی بهترین افزونه های امنیتی وردپرس

چرا از افزونه امنیتی وردپرس استفاده می کنیم؟

هر هفته حدود ۱۸.۵ میلیون وب سایت به بدافزار آلوده می شوند. یک وب سایت به طور میانگین هر روز ۴۴ بار مورد حمله قرار می گیرد که این شامل وب سایت های وردپرس و غیر وب وردپرسی است.نقض امنیت در وب سایت شما می تواند آسیب جدی به تجارت شما وارد کند از جمله:

  • هکرها می توانند داده های شما یا داده های متعلق به کاربران و مشتریان شما را بدزدند.
  • از یک وب سایت در معرض خطر می توان برای توزیع کد مخرب بین کاربران و سایر وب سایت ها استفاده کرد.
  • شما می توانید داده ها و دسترسی به وب سایت خود را از دست بدهید، قفل شوید یا اینکه داده های شما می توانند گروگان گرفته شوند.
  • وب سایت شما می تواند خراب شود یا از بین برود، که این افتاق در رتبه بندی SEO و اعتبار برند شما تأثیر گذار است.

در هر زمان می توانید سایت وردپرس خود را با مشکلات امنیتی روبه رو اسکن کنید. با این حال، تمیز کردن یک سایت هک شده وردپرس بدون کمک حرفه ای برای کاربران غیر فنی بسیار دشوار است.

برای جلوگیری از هک شدن، باید بهترین روشهای امنیتی را برای محافظت از وب سایت خود دنبال کنید.یکی از مهمترین مراحل برای امنیت سایت وردپرس شما شروع به استفاده از یک افزونه امنیتی وردپرس است.

این پلاگین ها به شما کمک می کنند امنیت وردپرس را سخت کنید و در عین حال حملات بی رحمانه به وب سایت شما را نیز مسدود می کند.

بیایید نگاهی به برخی از بهترین پلاگین های امنیتی وردپرس و نحوه کمک آنها به محافظت از وب سایت خود بیاندازیم.

توجه: فقط باید از یک افزونه از این لیست استفاده کنید. فعال بودن چندین افزونه از این لیست می تواند منجر به بروز اشکال شود.

معرفی بهترین افزونه های امنیتی وردپرس:

۱. Sucuriمعرفی بهترین افزونه های امنیتی وردپرسافزونه Sucuri رهبر صنعت در امنیت وردپرس است. این یکی از بهترین افزونه های امنیتی وردپرس در بازار است. این شرکت یک پلاگین رایگان  Sucuri Security را ارائه می دهد که به شما کمک می کند امنیت وردپرس را افزایش دهید و وب سایت خود را برای تهدیدات رایج اسکن کنید.

اما ارزش واقعی این افزونه زمانی مشخص می شود که نسخه تجاری آن را خریداری کنید. نسخه پرمیوم این افزونه با بهترین سطح محافظت از فایروال وردپرس ارائه می شود. فایروال به شما کمک می کند تا از دسترسی بی رحمانه و حملات مخرب به وردپرس جلوگیری کنید.

فایروال وب سایت Sucuri حتی قبل از اینکه به سرور شما برسد، ترافیک بد را فیلتر می کند. آنها همچنین محتوای استاتیک را از سرورهای CDN خود ارائه می دهند.

جدای از امنیت، فایروال سطح DNS شرکت Sucuri همراه با CDN باعث افزایش عملکرد فوق العاده و سرعت وب سایت شما می شود.

از همه مهمتر ، شرکت Sucuri می توانند سایت وردپرس شما را تحت تأثیر نرم افزارهای مخرب و بدون هیچ گونه هزینه اضافی تمیز کنند. حتی می توانید وب سایتی را که قبلا توسط بدافزار تحت تأثیر قرار گرفته است معرفی کنید و آنها آن را برای شما پاک می کنند.

۲. Wordfence

معرفی بهترین افزونه های امنیتی وردپرس

افزونه Wordfence یکی دیگر از افزونه های محبوب وردپرس است. آنها نسخه رایگان افزونه خود را ارائه می دهند که همراه با یک اسکنر بدافزار قدرتمند ، قابلیت شناسایی و ارزیابی تهدیدها ارائه می شود.

این افزونه وب سایت شما را به طور خودکار از نظر تهدیدات معمول اسکن می کند ، اما همچنین می توانید در هر زمان اسکن کامل را راه اندازی کنید. در صورت مشاهده علائم نقض امنیت با دستورالعمل های رفع آنها ، به شما هشدار داده می شود.

Wordfence همچنین با فایروال وردپرس داخلی نیز همراه است. با این حال، این فایروال درست قبل از بارگذاری وردپرس روی سرور شما اجرا می شود. این باعث می شود کمی موثرتر از فایروال سطح DNS مانندفایروال Sucuri  عمل کند.

برای راهنمایی های کامل در مورد افزونه ، به راهنمای ما در مورد آموزش نصب Wordfence Security در همین سایت مراجعه کنید.

۳. iThemes Security

معرفی بهترین افزونه های امنیتی وردپرس

افزونه iThemes Security یک افزونه امنیتی وردپرس از طرف افرادی است که در افزونه محبوب BackupBuddy قرار دارند. iThemes Security مانند تمام محصولات خود ، یک رابط کاربری تمیز و خوب با گزینه های مختلف ارائه می دهد.

این برنامه با بررسی یکپارچگی پرونده ، سخت گیری امنیتی ، محدود کردن تلاش برای ورود به سیستم ، اجرای قوی رمز عبور ، شناسایی ۴۰۴ ، محافظت از نیروی بی رحم و موارد دیگر ارائه می شود.

iThemes Security شامل فایروال وب سایت نیست. همچنین شامل اسکنر بدافزار خود نمی باشد و از اسکنر بدافزار Sucuri’s Sitecheck استفاده می کند.

۴. All In One WP Security

 

All In One WP Security

افزونه All in One WordPress Security یک افزونه قدرتمند حسابرسی ، نظارت و فایروال امنیتی وردپرس است. این امکان را برای شما فراهم می کند تا به راحتی بهترین اقدامات اساسی امنیتی وردپرس را در وب سایت خود اعمال کنید.

این ویژگی با ویژگی هایی مانند قفل ورود به سیستم برای جلوگیری از حملات بی رحمانه ، فیلتر کردن IP ، نظارت بر یکپارچگی پرونده ، نظارت بر حساب کاربر ، اسکن الگوهای مشکوک تزریق پایگاه داده و موارد دیگر همراه است.

همچنین همراه با فایروال پایه سطح وب سایت است که می تواند برخی از الگوهای رایج را شناسایی کرده و آنها را برای شما مسدود کند. با این حال، کارایی چندانی ندارد و معمولا از شما خواسته می شود که به صورت دستی IP های مشکوک را در لیست سیاه قرار دهید.

۵. Anti-Malware Security

معرفی بهترین افزونه های امنیتی وردپرس

افزونه Anti-Malware Security یکی دیگر از افزونه های کاربردی ضد بدافزار و امنیت وردپرس است. این افزونه دارای تعاریف فعالانه ای است که به آن کمک می کند تا رایج ترین تهدیدها را پیدا کند.

این اسکنر بدافزار به شما امکان می دهد تا به راحتی همه پرونده ها و پوشه ها را در سایت وردپرس خود برای یافتن کد مخرب ، درهای پشتی ، بدافزار و سایر الگوهای شناخته شده حملات مخرب اسکن کنید.

این افزونه برای دسترسی به جدیدترین تعاریف و همچنین دریافت برخی از ویژگی های برتر مانند پیشگیری از بی رحمی نیرو ، باید یک حساب کاربری رایگان در وب سایت پلاگین ایجاد کنید. این افزونه همچنین با وب سایت توسعه دهندگان تماس می گیرد تا به دنبال تعاریف به روز شده باشد.

در حالی که این افزونه تست های کاملی را اجرا می کند ، اما اغلب تعداد زیادی نتیجه کاذب را نشان می دهد که تطبیق هر یک از آنها با فایل منبع کار بسیار زیادی است.

۶. WPScan Security

 

 معرفی بهترین افزونه های امنیتی وردپرس

افزونه WPScan یک افزونه امنیتی وردپرس منحصر به فرد است زیرا از پایگاه داده آسیب پذیری وردپرس که به صورت دستی سرپرستی می شود استفاده می کند که روزانه توسط متخصصان اختصاصی امنیت وردپرس و اعضای جامعه به روز می شود.

آنها سایت شما را برای بیش از ۲۱۰۰۰ آسیب پذیری امنیتی شناخته شده در افزونه ها،قالب ها و هسته اصلی وردپرس اسکن می کنند.

می توانید اسکن های خودکار روزانه را برنامه ریزی کرده و از طریق ایمیل از نتایج مطلع شوید. آنها یک API امنیتی رایگان دارند که برای اکثر وب سایت ها مناسب است ، اما اگر سایت بزرگتری داشته باشید و از افزونه های زیادی استفاده کنید می توانید آن را به نسخه تجاری ارتقا دهید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین پلاگین امنیتی وردپرس را برای وب سایت خود پیدا کنید و با استفاده از آن سطح بالاتری را در جهات افزایش امنیت وب سایت خود ایجاد کنید.

معرفی بهترین افزونه های امنیتی وردپرس

امیدواریم که با مطالعه ای این پست آموزشی،درک بهتری از مراحلی که می توانید برای بالا بردن امنیت سایت وردپرس خود و ضد هک بودن آن انجام دهید، داشته باشید. چنان چه در مورد مطالب ذکر شده پرسشی دارید می توانید با کارشناسان متخصص و با تجربه ما در سایت پشتیبان وردپرس ایرانی تماس بگیرید.

شما کاربران عزیز می توانید جهت مشاهده آموزش های بیش تر از خدمات سایت پنگاش استفاده کنید، کافیست هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کنید تا علاوه بر استفاده از پست های  آموزشی رایگان بتوانید به محصولات فروشگاه و تخفیف های فوق العاده پنگاش دسترسی داشته باشید.

دیدگاه شما