قالب فارسی چهارفصل ...
 
آگاه‌سازی‌ها
پاک‌کردن همه

قالب فارسی چهارفصل وردپرس


 ناشناس
عضو شده: 53 سال قبل
ارسال‌: 0
شروع کننده موضوع  

قالب Divisions Of The Year یکی دیگر از قالب های زیبای وردپرس است که توسط یوتاب برای شما فارسی سازی شده است.این پوسته وردپرس در عین سادگی از زیبایی و گرافیک بالایی برخوردار است.قالب از ابزارک پشتیبانی نمی کند.اما زیبایی خاص آن هرکس را وسوسه به امتحان آن می اندازد.

نام این قالب را “قالب چهارفصل وردپرس” گذاشته ایم چرا که بازدیدکننده وبلاگ شما قادر خواهد بود که از طریق چهار گزینه ای که در بالای قالب قرار دارند ظاهر وبلاگ بر روی بهار ،تابستان ،پاییز و زمستان تنظیم نماید و از این پس هرگاه وبلاگ شما را باز کند با همان تنظیم پیشین وبلاگ را مشاهده خواهد کرد.

پوسته کمی قدیمی تر است و از آواتار هم پشتیبانی نمیکند اما همانطور که در بالا عرض شد،زیبایی و سادگی قالب مرا به فارسی سازی آن واداشت.شاید در آینده با کمی تغییر، آن را بر تن وبلاگ خودم بپوشانم!

استایل پیش فرض (بهاری) کاملا راست چین شده و با مرورگرهای ie6 و opera و فایرفاکس چک شده که هیچ مشکلی وجود نداشت البته خب حتماً تعویض استایل توسط کاربر در opera کامل نخواهد بود.راست چین کردن سه استایل دیگر یعنی تابستان،پاییز و زمستان به خود شما واگزار می شود.

پانوشت توسط طراح قالب کد شده که من در زمینه دیکد کردن کمی ضعیفم؛ هرچند لزومی هم برای انجام این کار نمی بینم.
منبع


نقل‌قول
اشتراک: