A-A+

افزایش سرعت فروشگاه ووکامرس

افزایش سرعت فروشگاه ووکامرس

وقتی صحبت از سیستم عامل های تجارت الکترونیکی می شود ، ووکامرس به عنوان یکی از گزینه های اصلی ظاهر می شود. راه اندازی فروشگاه ووکامرس بسیار آسان است. به سادگی یک دامنه خریداری کنید و افزونه WooCommerce را به وب سایت وردپرسی خود اضافه کنید.هم اکنون شما مالک یک وب سایت فروشگاهی ووکامرس هستید.

ارائه بهترین تجربه کاربری برای هر سایت فروشگاهی مهم است. ابزارهایی مانند شخصی سازی ، موجودی در زمان واقعی و گپ مستقیم کمک زیادی به کاربران می کند تا آنها را تشویق به ماندن در وب سایت شما و تبدیل به یک مشتری وفادار نمایند. اما موضوع مهم این است که هیچ ویژگی یا ابزاری وجود ندارد که بتواند نقص اساسی یک وب سایت فروشگاهی که همان کندی سرعت سایت است را برطرف کند.

در این پست شما را با روش های اندازه گیری سرعت ووکامرس و دلایل اصلی تاکید بر بالا بردن  سرعت در یک سایت ووکامرسی را بیان می کنیم تا شما بتوانید گامی مثبت در جهت افزایش سرعت فروشگاه ووکامرس خود بردارید.

افزایش سرعت فروشگاه ووکامرس

بنابراین اگر می خواهید افراد به وب سایت فروشگاهی شما مراجعه  و اقدام به خرید محصولات مورد نظر خود نمایند، لازم است هر چه سریعتر برای داشتن یک فروشگاه با سرعت بالا دست به کار شوید.

روش های اندازه گیری سرعت سایت ووکامرس چگونه است؟

برای بررسی سرعت فروشگاه ووکامرس خود می توانید از ابزارهایی مانند website speed test  که رایگان است و سرعت سایت را در مرورگرها ، دستگاه ها و سیستم عامل های واقعی تأیید می کند، استفاده کنید.

کافیست آدرس فروشگاه خود را وارد کرده و بر روی Start  کلیک کنند. این ابزار گزارش مفصلی را با اشاره به عملکرد وب سایت در چندین دستگاه و مرورگر و در زمان واقعی برمی گرداند.

افزایش سرعت فروشگاه ووکامرس

دلایل افزایش سرعت سایت فروشگاهی ووکامرس چیست؟

1- خریداران انتظار  تجربه کاربری مثبت را دارند

وب سایتی آهسته که بارگیری آن بیش از 3 ثانیه طول می کشد توسط 40٪ خریداران کنار گذاشته می شود. هرچه فروشگاه ووکامرس شما کندتر باشد ، میزان ترک آن نیز بالاتر است و این به طور کلی به درآمد کمتری تبدیل می شود.

همچنین، تأخیر 1 ثانیه ای در پاسخگویی به صفحه می تواند منجر به کاهش 7 درصدی در نرخ تبدیل شود. به این معنی که اگر  درفروشگاه تجارت الکترونیکی خود 100000 تومان در روز درآمد کسب می کنید، تأخیر 1 ثانیه ای منجر به خسارت 2.5 میلیون تومان در یک سال می شود.

بنابراین باید هر گونه مشکل در سایت فروشگاهی خود به ویژه در قسمت های سبد خرید و پرداخت را برطرف کنید.

2- تاکید موتورهای جستجو بر روی سرعت سایت

گوگل در سال 2010 سرعت سایت را به عنوان پارامتری مهم در رتبه بندی وب سایت ها معرفی کرده است. کندی سرعت فروشگاه ووکامرس یک نمره منفی محسوب می شود و موتورهای جستجو سایت های با سرعت کندتر را در رتبه های پایین تری در هنگام جستجو قرار می دهند. با افزایش سرعت فروشگاه می توانید موقعیت خود را در SERP بهبود ببخشید.

افزایش سرعت فروشگاه ووکامرس

3- رابطه ی مستقیم سرعت و سئو

سئو کوتاه شده عبارت Search Engine Optimization وبه معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. با توجه به اینکه سرعت سایت به عنوان عنصری کلیدی برای موتورهای جستجو در نظر گرفته می شود. هرچه سرعت سایت فروشگاهی شما بیشتر باشد به منزله ی امتیازی مثبت برای سئو تلقی می شود.

افزایش سرعت فروشگاه ووکامرس

توصیه می کنیم چنان چه  زمان یا مهارت کافی برای افزایش سرعت فروشگاه ووکامرس خود را ندارید و تمایل دارید انجام این امر را به کارشناسان متخصص و با تجربه بسپارید، می توانید با اطمینان روی دانش و توانایی های تیم ووکامرس ایرانی حساب کنید و از نتیجه کار لذت ببرید!

افزایش سرعت فروشگاه ووکامرس

روش های برقراری ارتباط با ما در سایت ووکامرس ایرانی :

1- ثبت درخواست در ناحیه کاربری

2- تماس با شماره های 09179059350 و 09398695238

3- آیدی های تلگرام @dparsaee و @zfanoudi

دیدگاه شما