A-A+

افزایش سرعت سایت ووکامرس

افزایش سرعت سایت ووکامرس

اگر از کندی فروشگاه خود رنج می برید و تمایل دارید افزایش سرعت سایت ووکامرس خود را تجربه کنید تا باعث رضایت  و افزایش تعداد بازدیدکنندگان فروشگاه خود شوید می توانید بعد از مطالعه این پست انجام این امر را به ما بسپارید. سرعت لود شدن تاثیر بسیاری در رضایتمندی کاربران از وب سایت و همچنین موفقیت وب سایت خواهد داشت. کاربران معمولا  به سایت هایی که به کندی باز می شوند علاقه ای ندارند و ممکن است در صورتی که لود شدن وب سایت به درازا بکشد صفحه را ببندند و به وب سایت دیگری مراجعه نمایند.

افزایش سرعت سایت ووکامرس

 

سرعت لود شدن وب سایت یکی از فاکتورهای رنکینگ موتورهای جستجو می باشد و در صورتی که بتوانید افزایش سرعت سایت ووکامرس را ترجبه کنید و سایتی با سرعت بالا به کاربران خود ارائه نمایید رتبه بهتری در موتورهای جستجو خواهید گرفت و سرعت وب سایت در سئو و بهینه سازی سایت موثر خواهد بود. یکی از دلایل محبوبیت موتور جستجوی گوگل نیست به سایر موتورهای جستجو سرعت بالای ارائه لود شدن وب سایت و نتایج ارائه شده توسط آن می باشد که آن را از سایر موتورهای جستجو متمایز می سازد.

افزایش سرعت سایت ووکامرس

افزایش سرعت سایت ووکامرس

 

امروزه بشر به دنبال سرعت است. از این رو هرچیزی که سرعت بیشتری داشته باشد از جذابیت بیشتری نیز برخوردار است. دنیای وب سایت هم از این قاعده مستثنی نیست. کاربران فضای مجازی نیز تمایل دارند هر چه زودتر به خواسته خود برسند.به همین دلیل اگر سرعت لود وبسایتی پایین باشد بدون شک تعداد کاربران بازدید کننده افت شدیدی خواهد داشت. بنابراین طراحان در طراحی سایت باید به این موضوع بسیار توجه کنند.یکی از این ابزار سایت GTmetrix است که با استفاده از آن می‌توانید به راحتی خطاهای موجود در سایت را شناسایی و رفع کنید.

اگر خواهان افزایش سرعت در وب سایت خود هستید و تمایل دارید این مسئولیت را بر عهده ی افراد متخصص و با تجربه بگذارید، می توانید روی دانش و تجربه ی کارشناسان متخصص و کارآزموده ما در مجموعه پشتیبان وردپرس ایرانی حساب کنید  و انجام این مسئولیت را به ما بسپارید.

دیدگاه شما