A-A+

عدم استفاده از وردپرس برای ارسال ایمیل

۱۴۰۰/۰۲/۱۴ وردپرس بدون دیدگاه

عدم استفاده از وردپرس برای ارسال ایمیل

در این پست ، ما توضیح خواهیم داد که دلایل عدم استفاده از وردپرس برای ارسال ایمیل چیست؟

وردپرس دارای ویژگی پست الکترونیکی داخلی است که از تابع ایمیل PHP برای ارسال ایمیل استفاده می کند. چندین افزونه خبرنامه وردپرس وجود دارد که به شما امکان می دهد با استفاده از این ویژگی یک خبرنامه کاملاً کاربردی را اجرا کنید.

اخیرا یکی از کاربران ما از ما پرسیده است: "اگر امکان ارسال خبرنامه های الکترونیکی با استفاده از پلاگین های وردپرس وجود دارد ، پس چرا توصیه می کنیم از ارائه دهنده خدمات ایمیل مانند Constant Contact یا Aweber استفاده کنید؟"

چرا باید لیست ایمیل خود را جدی بگیرید؟

عدم استفاده از وردپرس برای ارسال ایمیل

لیست ایمیل شما یکی از معتبرترین ابزار ارتباطی است. به شما کمک می کند کاربران را به وب سایت خود برگردانید. این به شما کمک می کند تا فروش خود را افزایش دهید ، محصولات را ارتقا دهید و اعتماد به نفس خود را در مورد نام تجاری ایجاد کنید.

اگر قبلا این کار را انجام نمی دهید ، باید فوراً شروع به ساختن لیست ایمیل خود کنید.

مشاهده خواهید کرد که تقریباً هر بازاریاب ، وبلاگ نویس و متخصص جدی توصیه می کند که به جای استفاده از وردپرس برای خبرنامه های ایمیل ، از یک سرویس بازاریابی ایمیل مانند Aweber یا Constant Contact استفاده کنید. بیایید نگاهی به دلیل آن بیاندازیم.
قابلیت اطمینان:

عدم استفاده از وردپرس برای ارسال ایمیل

هنگامی که ایمیل ها را با استفاده از یک افزونه خبرنامه که به توابع ایمیل PHP و وردپرس متکی است ارسال می کنید ، احتمال زیادی وجود دارد که ایمیل های شما در پوشه SPAM کاربر شما قرار گیرند.

ارائه دهندگان ایمیل (جیمیل ، یاهو و غیره) از ابزارهای ناخواسته ای برخوردار هستند که به چند دلیل ایمیل شما را به عنوان هرزنامه نشان می دهد.

به عنوان مثال ، سرور ایمیل دریافت کننده ایمیل شما به دنبال رکورد SPF خواهد بود تا تعیین کند آیا سرور ارسال کننده ایمیل مجاز به انجام این کار است یا خیر. این امر به دنبال رفتار ، کلمات و عبارات مشکوک برای رد کردن هرزنامه است.

همچنین ابزارهای اسپم گیر ، پایگاه داده آنها را از نظر آدرس IP شما بررسی می کنند. در میزبانی مشترک وردپرس ، وب سایت شما همان آدرس IP سرور را با چندین وب سایت دیگر به اشتراک می گذارد.

هرگونه نشانه سوء استفاده توسط یک شخص در آن سرور می تواند باعث ایجاد پایگاه های اطلاعاتی جاسوسی در هرزنامه شود که تحویل ایمیل شما را مشکوک می کند. فاکتورهای بی شماری دیگر وجود دارد که توسط الگوریتم های گیرنده هرزنامه بررسی می شوند و جلب رضایت همه آنها بسیار چالش برانگیز است.

از طرف دیگر ، ارائه دهندگان خدمات ایمیل حرفه ای شبانه روز کار می کنند تا مطمئن شوند که ایمیل های آنها به صندوق ورودی کاربر شما تحویل داده می شود. آنها مجموعه ای دقیق از قوانین را دنبال می کنند و آن را در همه نامه های الکترونیکی خروجی خود اعمال می کنند تا اطمینان حاصل شود که به مقصد می رسد و به نامه ناخواسته ختم نمی شود.

آنها مهندسان ، توسعه دهندگان و کارکنان پشتیبانی بسیار آموزش دیده ای دارند که به صورت شبانه روزی کار می کنند تا این امکان را فراهم کنند. آنها همچنین ارائه دهندگان خدمات نامه انبوه تأیید شده و شناخته شده با اکثر ISP های اصلی و خدمات ایمیل هستند. وقتی سرور ایمیل کاربر از سرور لیست سفید ایمیل دریافت می کند ، می داند که قابل اعتماد است و هرزنامه نیست.

این قابلیت اطمینان به تنهایی مهمترین عاملی است که باید به اندازه کافی شما را متقاعد به استفاده از یک سرویس خبرنامه حرفه ای کند.
محدودیت ها و تأخیرهای ایمیل:

اکثر ارائه دهندگان خدمات میزبانی از نظر تعداد ایمیل هایی که می توانید همزمان ارسال کنید محدودیت دارند. این احتمال وجود دارد که پلاگین یا اسکریپت خبرنامه شما سعی کند در صف ایمیل های خروجی قرار بگیرد ، اما همیشه این احتمال وجود دارد که مشکلی پیش بیاید و صف ایمیل خروجی شما حتی پردازش نشود. برای لیست های ایمیل بزرگ ، میزبان وب شما حتی ممکن است این را سو as استفاده از خدمات خود تلقی کند.

از طرف دیگر ، هنگامی که از یک سرویس ایمیل مارکتینگ حرفه ای استفاده می کنید ، نیازی نیست نگران این محدودیت ها باشید. آنها دارای سرورهایی هستند که در سراسر جهان پخش می شوند و روزانه صدها و هزاران ایمیل ارسال می کنند. آنها برنامه های انعطاف پذیر دارند که به شما امکان می دهد با رشد لیست ایمیل خود به راحتی آن را ارتقا دهید.
راحتی در استفاده:

عدم استفاده از وردپرس برای ارسال ایمیل

ارائه دهندگان خدمات ایمیل مانند Constant Contact و Aweber به شما امکان می دهند به راحتی ایمیل های مشترکان خود را ایجاد و ارسال کنید. آنها از ابزارهای بسیار آسان برای ایجاد و طراحی ایمیل های شما استفاده می کنند.

آنها همچنین دارای یکپارچه سازی API هستند که اتصال به ایمیل شما با سایر افزونه های مفید وردپرس مانند OptinMonster ، فرم های جاذبه و ... را برای شما آسان می کند.

با اجرای خبرنامه خود ، تمام این ابزارهایی را که کارها را آسان می کنند از دست می دهید. شما به جای تمرکز بر روی وب سایت خود ، وقت خود را صرف تلاش برای انجام کارهایی می کنید که در عرض چند دقیقه با استفاده از یک سرویس بازاریابی ایمیل مناسب انجام می شود.
آمار و تجزیه و تحلیل:

عدم استفاده از وردپرس برای ارسال ایمیل

ارائه دهندگان خدمات ایمیل حرفه ای به شما آمار و تجزیه و تحلیل یکپارچه درباره مبارزات خود را ارائه می دهند. می توانید تعداد ایمیل های ارسال شده در صندوق ورودی کاربر ، تعداد آنها را باز کنید و تعداد کلیک هایی را که دریافت کرده اید. با این کار می توانید مبارزات خود را متناسب با آن بهبود و تنظیم کنید.

هنگام ارسال خبرنامه شخصی خود از طریق یک افزونه خبرنامه ، راهی ندارید که بدانید چند ایمیل به صندوق ورودی کاربر رسیده ، باز یا کلیک کرده اند. شما باید وقت زیادی را صرف ادغام Google Analytics در کمپین ها و صفحه های مقصد خود کنید ، و همچنان داده هایی که جمع آوری می کنید محدود خواهد بود.

دلیل دیگر استفاده از ارائه دهنده خدمات ایمیل این است که برخی از آنها ابزارهای تشخیصی و تجزیه و تحلیل را به شما ارائه می دهند. می توانید با استفاده از این ابزارها عملکرد کمپین های خود را ببینید. اگر ایمیل های شما به عنوان هرزنامه علامت گذاری می شوند ، می توانید بفهمید که چه چیزی باعث پرچم ایمیل های شما می شود.
مسائل مربوط به انطباق:

بازاریابی از طریق ایمیل بسیار زیاد است و همچنین هرزنامه نیز بسیار زیاد است. برای مقابله با هرزنامه ها ، ISP ها و خدمات بازاریابی از طریق ایمیل قوانین ، الزامات و پروتکل های جدیدی را معرفی و اجرا کرده اند. هنگامی که از یک سرویس ایمیل حرفه ای برای ارسال خبرنامه خود استفاده می کنید ، لازم نیست نگران همه این موارد باشید. این ارائه دهندگان خدمات ایمیل برای اطمینان از رسیدن ایمیل های شما به مقصد بسیار سخت کار می کنند.

از طرف دیگر ، اگر خبرنامه خود را ارسال می کنید ، احتمالا می دانید اتفاق جدیدی در دنیای محافظت در برابر نامه های ناخواسته ایمیل رخ داده است.
اثربخشی:

برخی از کاربران ممکن است فکر کنند که اگر خبرنامه خود را با استفاده از یک افزونه اجرا کنند ، پس انداز می کنند. اول از همه ، شما باید برای وقت خود ارزش قائل شوید. زمانی که شما برای پیکربندی افزونه خبرنامه خود می گذرانید بسیار ارزشمندتر از مبلغی است که برای یک سرویس ایمیل خوب می پردازید.

عدم استفاده از وردپرس برای ارسال ایمیل

در واقع ، شما می توانید به مدت دو ماه از یکی از بهترین سرویس های ایمیل ، یعنی Contact Contact به صورت رایگان استفاده کنید. این دوره آزمایشی رایگان به شما فرصت کافی برای راه اندازی و شروع به جمع آوری آدرس های ایمیل می دهد. با پایان یافتن دوره آزمایشی ، لیست ایمیل شما هزینه خود را پرداخت خواهد کرد.
نتیجه گیری:

با در نظر گرفتن تمام این واقعیت ها، ما اکیدا به کاربران خود توصیه می کنیم که از خدمات ایمیل مارکتینگ حرفه ای استفاده کنند.

اگر باید از یک افزونه خبرنامه وردپرس استفاده کنید ، فقط از MailPoet استفاده کنید. به یاد داشته باشید ، قابلیت تحویل هنوز مسئله ای است و حتی MailPoet درک می کند که به همین دلیل به شما امکان می دهد از خدمات SMTP شخص ثالث مانند SendGrid (که هزینه زیادی دارد) استفاده کنید.

عدم استفاده از وردپرس برای ارسال ایمیل

امیدواریم با مطالعه این پست به خوبی با دلایل عدم استفاده از وردپرس برای ارسال ایمیل  آشنا شده باشید. شما کاربران عزیز از کدام سرویس ایمیل مارکتینگ استفاده می کنید؟ با نظر دادن در بخش نظرات همین پست، می توانید تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

شما کاربران عزیز می توانید برای استفاده ی بیش تر از خدمات سایت پشتیبان وردپرس ایرانی هم اکنون در ناحیه کاربری ثبت نام کنید تا علاوه بر استفاده از پست های آموزشی رایگان بتوانید به محصولات فروشگاه و تخفیف های فوق العاده سایت دسترسی داشته باشید.

 

دیدگاه شما