A-A+

تعمیر سایت ووکامرس

WooCommerce site repair

منظور از تعمیر سایت رفع مشکلات سایت می باشد که برای بهبود و رفع مشکلات یک سایت انجام می گیرد همانطور که می دانیم عوامل گوناگونی باعث می گردد تا یک سایت به مشکل برخورد کرده و نیاز به تعمیر داشته باشد  یک سایت با کوچکترین ایراد می تواند از کار بیفتد و نیاز به بررسی و رفع ایراد داشته باشد .به طور کلی ایرادات اصلی یک سایت به سه علت بستگی دارد .

تعمیر سایت ووکامرس

1- بیشتر اوقات ایرادات یک سرور می تواند سایت های روی ان سرور را از کار بیندازد تغییراتی از قبیل سطح دسترسی , نسخه نوع برنامه مثلا php  یا مثلا نسخه sql ,  یا نوع شبکه و dns   و ... می تواند باعث آن شود که سایت  از کار بیفتد

2- گاهی اوقات ایراد در سایت باعث می گردد که سایت از کار بیفتد . ایرادات سایت می تواند بسیار گسترده باشد . مثلا عدم ارتباط فایل ها یا عدم ارتباط با پایگاه داده و یا ایرادات نسخه نرم افزاری و ... این ایرادات می تواند سایت شما را از کار بیندازد .

3- انواع حملات مخرب از جمله دیداس و یا استفاده از هر گونه شل و فشار بر پایگاه داده و .... نیز می تواند سایت را از وضعیت نرمال بیرون آورده و  سایت را از کار بیندازد.

تعمیر سایت ووکامرس

رفع مشکلات سرور و رفع مشکلات سایت و جلوگیری از هک را ما تعمیر سایت (Site repair) می گوییم.

اگر به هر علتی سایت شما نیاز به تعمیرات دارد می توانید به  کارشناسان ما در مجموعه ووکامرس ایرانی مراجعه کرده و با خیال راحت سایت خود را در بهترین وضعیت تحویل بگیرید .

اگر در این زمینه هیچ تخصصی ندارید می توانید این امر را به ما بسپارید متخصصان ما می توانند مشکلات سایت شما را به بهترین نحو رفع نمایند .

دیدگاه شما