آموزش حل مشکل نمایش...
 
آگاه‌سازی‌ها
پاک‌کردن همه

آموزش حل مشکل نمایش داده نشدن تصویر در ایمیل


(@hamed)
Honorable Member
عضو شده: 11 سال قبل
ارسال‌: 524
شروع کننده موضوع  

آموزش حل مشکل نمایش داده نشدن تصویر در ایمیل
اگر برای مشتریان و کاربران خود در شرکت خود ایمیل می‌فرستید به عنوان تبلیغات اینترنتی و یا دیگر موضوع‌ها حتماً با این مشکل مواجه شده‌اید که تصاویر موجود در ایمیل به صورت پیش فرض نمایش داده نمی‌شوند و برای نمایش تصاویر نیاز است که کاربر بر روی گزینه‌ای در سرویس و یا برنامه ای که از طریق آن ایمیل خود را چک می‌کند کلیک کند. در این آموزش از سایت تورتک با روشی جالب آشنا می‌شویم تا از این به بعد بتوانید تصاویر مورد نیاز را در ایمیل‌های خود نمایش دهید بدون نیاز به تائید کاربر و برنامه ای که کاربر از آن برای خواندن ایمیل خود استفاده می‌کند.

چرا تصاویر به صورت پیش فرض نمایش داده نمی‌شوند؟
در هنگام ارسال ایمیل با فرمت HTML شما می‌توانید با استفاده از تصاویر از هر فونت، آیکون، جدول، گرافیک و … در ایمیل خود برای جلب نظر مشتریان احتمالی محصولات خود استفاده کنید. اما مشکلی که در این راه وجود دارد این است که تقریباً تمامی برنامه‌ها و سرویس‌های آنلاین مدیریت ایمیل که کاربران از آن برای چک کردن ایمیل خود استفاده می‌کنند همان طور که در بالا گفتیم به صورت پیش تصاویر را در متن نامه‌ها نمایش نمی‌دهند. دلیل این امر حفظ مسائل امنیتی و جلوگیری از نفوذ به سیستم و اطلاعات کاربر انجام می‌شود. برای مثال به کد HTML زیر توجه بفرمایید.


همان طور که مشاهده می‌کنید در صورتی که کدی مانند کد بالا در متن ایمیل وجود داشته باشد و مرورگر و یا نرم افزار مدیریت ایمیل کاربر بخواهد آن را نمایش دهد کاربر به صورت خودکار از حساب کاربری خود در سایت تورتک خارج می‌شود. این تنها نمونه ای بود از مواردی که می‌توان با استفاده از تگ تصاویر ( IMG ) در کدهای HTML یک ایمیل به کاربر کار خاصی را تحمیل کنیم.

اما این موضوع باعث می‌شود که در صورتی که ما یک ایمیل HTML معمول مثلاً برای تبریک عضویت کاربر و یا تبلیغات در مورد محصولات جدید نیز برای کاربران ارسال کنیم هیچ یک از تصاویر موجود در این ایمیل‌ها نمایش داده نشود و این موضوع می‌تواند تأثیر زیادی در کاهش کیفیت و آراستگی نامه های ما داشته باشد. در زیر با روشی آشنایی پیدا می‌کنیم که با استفاده از آن در تمامی برنامه های مدیریت ایمیل و سرویس آنلاین می‌توانیم تصاویر مورد نظر خود را به کاربران نمایش دهیم.

تبدیل فایل تصویری به HTML و CSS با سرویس رایگان imgtocss
یک راهکار جالب برای نمایش تصاویر این است که تصویر مورد نظر خود را به صورت پیکسل به پیکسل در یک جدول ( Table ) موجود در کدهای HTML نامه خود جایگذاری کنیم. هر خانه جدول دقیقاً با همان رنگی پر می‌شود که در تصویر آن در آن محل وجود دارد. اما برای انجام این کار مثلاً برای یک تصویر ۱۰۰ در ۱۰۰ پیکسل به صورت دستی ممکن است ساعت‌ها از وقت ما را بگیرد.

با استفاده از سرویس جالب Img to CSS می‌توانید هر یک از تصاویر مورد نیاز خود را به آسانی به کدهای HTML و CSS تبدیل کنید. فقط کافی است که آدرس فایل تصویری مورد نظر را در وب به این سرویس بدهید تا بعد از چند ثانیه کدهای HTML و CSS مربوطه برای نمایش این تصویر را به شما تحویل دهد. این سرویس از فرمت فایل تصویری Jpg، PNG، Gif، BMP و حتی ICO پشتیبانی می‌کند و برای استفاده از آن تنها کافی است در سایت http://www.imgtocss.com عضو شوید و شروع به تبدیل فایل تصویری خود به CSS و HTML بکنید.

البته در هنگام استفاده از این سرویس در صورتی که قصد شما از تبدیل تصاویر به کدهای CSS و HTML ارسال این تصاویر در قالب ایمیل است توجه داشته باشید همیشه نسخهٔ HTML/CSS یک تصویر از خود فایل تصویری سنگین‌تر می‌شود و به همین خاطر نیاز است از این روش تنها در مواردی استفاده کنیم که قصد نمایش یک آیکون و یا تصویر کوچک را داریم چون در غیر این صورت ممکن است ایمیل شما به عنوان اسپم شناخته شوند در سرویسی که مشتری شما از آن برای مدیریت ایمیل خود استفاده می‌کند. امیدوارم با استفاده از این روش بتوانید تبلیغات اینترنتی خود را از طریق ایمیل گسترش داده و بتوانید بازده بهتری را برای کسب و کار خود بدست آورید.


نقل‌قول
اشتراک: