آگاه‌سازی‌ها
پاک‌کردن همه

ابزارک شناسایی ایرانیان


(@hamed)
Honorable Member
عضو شده: 11 سال قبل
ارسال‌: 524
شروع کننده موضوع  

افزونه ابزارک پیشرفته ایرانیان(Advanced Iranian Widget) یک افزونه قدرتمند و با توانایی های بالاست که به وبمستر های ایرانی امکاناتی میدهد که تا به حال از آن بهرمند نبودند. این افزونه با استفاده از الگوریتمی خاص به شما این امکان را خواهد داد تا بتوانید محتوای خود را به همه، به بازدید کننده های ایرانی یا به بازدید کنندگان خارجی(و کسانی که با استفاده از تونل های خارجی مثل VPN از سایت شما بازدید میکنند) نشان دهید.
از کاربرد های مهم این افزونه استفاده از APIهاییست که در داخل کشور بلاک شده اند. برای مثال دکمه Like یا Share فیسبوک یا جعبه توییت های سایت Twitter. در صورتی که شما از چیزی مانند به افزونه به اشتراک گذاری استفاده می کنید حتما متوجه میشوید که استفاده از این امکانات سایت های اجتماعی به هیچ وجه برای وب سایت های ایرانی به صلاح نیست.
در حال حاضر شما میتوانید با استفاده از ابزارک پیشرفته ایرانیان تنها این توابع را در زمانی که بازدید کننده شما توانایی استفاده از آن را دارند به آنها نشان دهید. همینطور این ابزارک از آنجا پیشرفته خوانده میشود که علاوه بر استفاده از این الگریتم جالب تواناییهای دیگری هم دارد.
قابلیت های خاص ابزارک پیشرفته ایرانیان
امکان تشخیص کاربران ایرانی و نشان دادن یا ندادن محتوی به آنها
امکان اجرای کد های PHP و لود کدهای جاوا اسکریپت
امکان نمایش متن، تصویر، فایل های فلش
اضافه کردن عنوان و لینک به آن
گزینه پاراگراف بندی
و …
دانلود


نقل‌قول
اشتراک: