آگاه‌سازی‌ها
پاک‌کردن همه

افزونه ویتامین


 ناشناس
عضو شده: 53 سال قبل
ارسال‌: 0
شروع کننده موضوع  

ویتامین کمک می کند تا گوگل و دیگر موتورهای جستجو برای پیدا کردن همه صفحات خود را توسط فایل robots.txt استفاده و نقشه است. این موجب صرفه جویی در تمام اطلاعات مربوط به عکس ها، سبک ها و یا هر فایل دیگری که یافت نشد. اگر شما را قادر می سازد به سرعت 404 حالت، شما ممکن است سرعت سایت خود را حتی اگر برخی از مشکلات در آن است.

کش سرور یک مکانیسم برای ذخیره سازی موقت از صفحات HTML (ذخیره) است، به منظور کاهش بار سرور و کاهش بارگیری تاخیر. وقتی کسی باز کردن صفحه شما، این صفحه به او sended شده است. اما هم وجود دارد ایجاد یک کپی از آن. هنگامی که بازدید کننده باز دوم صفحه مشابه، نسخه ذخیره شده است ارسال بدون بازسازی کند.

کش مرورگر مکانیزمی برای ذخیره فایل مانند تصاویر در مرورگر است. اگر کسی بازدید سایت، تمام تصاویر در طراحی به کش مرورگر ذخیره شده است. دوم بازدید صفحه لود سریعتر، زیرا مرورگر برای تصاویر، که قبل از لود شد بپرسید. اما آن را فقط بر روی سرور بهتر ویتامین و یا با کار می کند.

چند قوانین به طور پیش فرض وجود دارد و یا شما ممکن است اضافه کردن های جدید برای جلوگیری از تمام مردمان بد که می خواهید برای هک کردن سایت خود را.

کلمات نامناسب، 1000 نامه در یک کلمه و نظرات دیوهای دیگر هستند که در آن مسدود شده است.
لینک دانلود


نقل‌قول
اشتراک: