آگاه‌سازی‌ها
پاک‌کردن همه

قراردادن نمایی از پروفایل گوگل‌پلاس


(@hamed)
Honorable Member
عضو شده: 11 سال قبل
ارسال‌: 524
شروع کننده موضوع  

استفاده از گوگل‌پلاس دیگه خیلی شایع شده و طبق آماری که من شنیدم فک‌کنم تعداد اعضاش به بیش از ۲۰ میلیون هم رسیده. در بین کاربرای ایرانی هم فکر میکنم قشنگ داره جای خودش رو باز میکنه. یکی از راه‌هایی که ما می‌تونیم بازدیدکننده‌های خودمون رو تشویق کنیم تا اون‌ها بیان و ما رو به حلقه دوستای خودشون اضافه‌کنن اینه که ما بیایم و یه نشونی از گوگل‌پلاس خودمون توی سایت‌مون قرار بدیم.
برای این‌کار راه‌های متفاوتی وجود داره که می‌تونیم بصورت دستی کارهای متفاوتی انجام بدیم. پلاگین‌های زیادی هم در رابطه با گوگل‌پلاس برای وردپرس فراهم شده که امروز میخوام پلاگین (افزونه) GoogleCards رو براتون معرفی کنم. از ویژگی‌های این پلاگین می‌تونم نمایش آواتار کاربر، تعداد مشترکین، نام‌ و اضافه‌کردن به حلقه رو نام ببرم.

با نصب این پلاگین و فعال‌سازیش توی قسمت ابزارک‌های شما یه ابزارک جدید به‌نام googlecard اضافه‌میشه که با قراردادن اون در جای مناسب می‌تونین ازش استفاده کنین. این پلاگین برای شناسایی افراد آی‌دی یا شناسه اون‌ها رو میخواد. شناسه هر فرد همون‌طور که در تصویر بالا می‌بینین یه عدد طولانی هست که درست بعد از آدرس گوگل‌پلاس قرار داره. برای دریافت این پلاگین از مخزن پلاگین‌های وردپرس به اینجا مراجعه کنین. موفق باشین


نقل‌قول
اشتراک: