آگاه‌سازی‌ها
پاک‌کردن همه

معرفی افزونه WP Touch


(@pscoltd)
عضو مدیر انجمن
عضو شده: 10 سال قبل
ارسال‌: 93
شروع کننده موضوع  

با توجه به محبوبیت چشمگیر آیفون/آی پد، آندروید و دیگر سیستم های تلفن های همراه لمسی و مشابه، روند رشد برنامه ها و نرم افزارها بسیار سریع می باشد. از این رو دغدغه بسیاری از مدیران و کاربران وبسایت های وردپرسی نبود برنامه های مناسب برای پشتیبانی و نمایش وب سایت های تحت وردپرس برروی تبلت ها و تلفن های همراه می باشد.

اما به لطف سیستم متن باز وردپرس، کاربران وردپرس به انواع افزونه های مفید وردپرسی دسترسی دارند. به کمک یکی از این افزونه ها، امکان نمایش وب سایت ها وردپرسی در تبلت ها و تلفن های همراه بصورت کامل و با ساختاری مناسب فراهم می باشد.

این افزونه که با عنوان WP Touch شناخته می شود، تا کنون تعداد ۲ میلیون دانلود داشته است و نقد های مثبتی برای آن ارائه شده است.

این افزونهبا تبدیل قالب وب سایت شما(بصورت خودکار)، نمایش سایت در تلفن های همراه را ممکن می سازد. بدین صورت که وقتی کاربر از طریق آی پد یا دیگر دستگاه های همراه وارد سایت می شود این افزونه شروع به کار می کند. از مزایای این افزونه می توان به حفظ تمام مطالب و جلوه های ویژه از جمله ایجکس اشاره کرد.

در پنل مدیریت تنظیم بسیاری از بخش های این افزونه بدون نیاز به تغییر کد و یا قالب وب سایت امکان پذیر است. همچنین در موارد لازم، کاربر می تواند نحوه نمایش استاندارد (نمایش عادی) را انتخاب کند.

نکته دیگر اینکه، کاربران و مدیران وب سایت های وردپرسی می توانند نسخه پیشرفته این افزونه را نیز خریداری نمایند. قابلیت های مضاعف نسخه پیشرفته این افزونه شامل؛ استایل های بیشتر، شخصی سازی ، قالب های بیشتر، انتخاب از بین ۱۰ زبان و امکانات بیشتر برای تبلیغات می باشد.

http://wordpress.org/extend/plugins/wptouch/screenshots/


نقل‌قول
اشتراک: