آگاه‌سازی‌ها
پاک‌کردن همه

پلاگین سیستم لینکدونی و مدیریت لینک ها به صورت پیشرفته برای وردپرس


(@alizadeh)
Eminent Member
عضو شده: 11 سال قبل
ارسال‌: 30
شروع کننده موضوع  


آموزش:

برای این کار ابتدا یک فولدر با نام myLinksDump در پوشه مربوط به پلاگین ها wp-content/plugins ایجاد کرده و فایل myLinksDump.php را که در پیوست موجود است در آن کپی نمایید.

تمام فایلهایی که در پوشه extra در پیوست موجود است را در ریشه یعنی جایی که فایل wp-config.php می باشد کپی نمایید و بقیه فایلهای موجود در دیگر پوشه ها را هم در پوشه های هم نام آنها کپی نمایید.

حال به پوشه قالب خود رفته و در فایل index.php ویا هر جایی که مایل به نمایش لینک های خود هستید عبارت

را تایپ نمایید . و توجه داشته باشید که قبل از تابع

the_content()

باشد . حال در صورتیکه مایل به نمایش این لینک ها به صورت آرشیو می باشید , نیاز به یک صفحه جداگانه ای دارید . برای ایجاد این صفحه به قسمت ایجاد صفحات دلخواه در پنل مدیریت رفته و یک صفحه با نام دلخواه ساخته و شماره Id آنرا به یاد داشته باشید . به پوشه قالب خود رفته و فایل page.php را باز کرده و عبارت

را در جای دلخواه قرار دهید . حال برای استفاده از سیستم لینک دونی آنرا در قسمت پلاگین ها فعال نمایید و در صفحه تنظیمات به شناسه صفحه آرشیو رفته و عدد ID بدست آمده از ایجاد آن صفحه را وارد کرده و گزینه ذخیره را بزنید .

علاوه بر استفاده دلخواه از این سیستم شما می توانید از آن در ابزارک هایی که قالب شما در قسمت ابزارک های مدیریت پشتیبانی می نماید نیز استفاده نمایید به این صورت که این سیستم به صورت یک ابزار در منوی ابزارها اضافه می شود و شما فقط کافی است آنرا به قسمت مورد نظر در منوی ابزارک انتقال دهید .


نقل‌قول
اشتراک: