ذخیره‌ی نوشته‌ها با...
 
آگاه‌سازی‌ها
پاک‌کردن همه

ذخیره‌ی نوشته‌ها با کلید ترکیبی Ctrl+S در وردپرس


 ناشناس
عضو شده: 53 سال قبل
ارسال‌: 0
شروع کننده موضوع  

یکی از مشکلاتی که همیشه در کمین وبلاگ‌نویس‌ها نشسته از دست رفتن مطالبی هستش که در حال نوشتنش هستن، اگر وبلاگ‌نویس باشید احتمالاً برای شما هم پیش آمده که موقع نوشتن مطلب جدید مرورگر شما هنگ کنه و یا به اشتباه مرورگر رو ببنید و همه‌ی نوشته‌هایی که نوشتید از دست بره و مجبور باشید همه چیزایی که نوشتید رو از اول بنویسید!

اگر کاربر وردپرس باشید، شانس بیشتری برای نگه‌داشتن نوشته‌ی شما هست، چون اول از همه وردپرس نوشته‌های شما رو موقع نوشته‌شدن به صورت خودکار ذخیره می‌کنه تا در صورتی که نوشته‌های شما از دست رفت یه نسخه‌ی پیش‌نویس ازش داشته باشید و بتونید بازیابیش کنید، دومیش هم مثل همیشه افزونه‌ها و قابلیت‌های سفارشی‌سازی عالی وردپرس هست که به راحتی می‌تونید جوری تنظیمش کنید که احتمال از دست رفتن نوشته‌هاتون کم بشه.
اما گاهی اوقات ممکنه روش اول -ذخیره‌ی خودکار پیش‌فرض وردپرس- خوب عمل نکنه و یا شاید به‌کل کار نکنه، در این‌جور مواقع لازمه از افزونه‌ها و یا کدهای جانبی کمک بگیرید.

یکی از این افزونه‌ها که می‌تونه به شما در این مورد کمک کنه، افزونه‌ی WordPress Quick Save هستش، شاید شما هم مثل من تو نرم‌افزارهای مختلف زیاد از کلید ترکیبی Ctrl+S استفاده می‌کنید تا تغییراتی که انجام دادید رو ذخیره کنید، خب، بر طبق عادت شاید بخواید موقع نوشتن پست جدید تو وردپرس هم از این کلید ترکیبی استفاده کنید و متنی که نوشتید رو ذخیره کنید!

از پیشخوان وردپرس برید به قسمت افزودن افزونه و بعد از اون هم عبارت WordPress Quick Save رو جست‌وجو کنید و بر روی نصب کلیک کنید، حالا افزونه رو فعال کنید، از این به بعد موقع نوشتن پست جدید می‌تونید با زدن کلید ترکیبی Ctrl+S از روی کیبورد، نوشتتون رو به صورت پیش‌نویس ذخیره کنید، به همین راحتی 🙂
منبع


نقل‌قول
اشتراک: