A-A+

امنیت وردپرس

امنیت وردپرس

امنیت وردپرس حدودا از طریق خود وردپرس رعایت شده است و با بروزرسانی های متعدد رفع مشکل شده است ولی همه مشکلات از هسته این سیستم مدیذیت محتوا نیست . در امنیت وردپرس شاید کمترین توجه به هسته  می باشد. امروزه بیشترین ایرادات در امنیت به قالب یا پوسته و افزونه ها یا پلاگین ها بر می گردد که شاید حدود 70 درصد امنیت یک سایت را در بر می گیرد

امروزه سایت ها و توسعه دهنده ایی در این سیستم دست به ساخت قالب و یا افزونه ای زده اند که می تواند در  امنیت این سیستم تداخل ایجاد نماید و نسبتا با کمی نا آگاهی امنیت این سیستم را به خطر بیندازند .

امنیت وردپرس

چرا یک سایت وردپرسی نا امن می گردد ؟ چرا باید زحمت یک شخص یا گروه و یا شرکت به باد برود ؟  چرا یکی می تواند با آبروی دیگری در این زمینه بازی کند ؟ چرا سایت هک می شود ؟ و هزاران سوالی  که خواسته یا ناخواسته در این زمینه به ذهن ما می رسد . آیا تا کنون فکر کرده اید چرا وردپرس شما هک شده هست و آیا وجه تمایز هکر با شما در چه بوده است ؟

امنیت وردپرس

برای داشتن امنیت حداکثر، باید موارد بسیار زیاد رعایت شوند. برای امنیت وردپرس ما به شما سه توصیه می کنیم و محال است اگر رعایت شود شما به مشکل برخورد کنید

  • در هیچ شرایطی از قالب یا افزونه رایگان و یا نال شده استفاده نکنید
  • همیشه در نظر داشته باشید پسورد قوی قرار دهید و به روز باشید
  • همیشه از قوی ترین و امن ترین هاستینگ ( فضا ) استفاده نمایید

هر کدام از مطالب بالا بدون شک دارای وضعیت و شرایط گسترده ای است که در این پست به طور مشروح توضیح  داده شد و لازم است بدانیم همواره راه های زیادی وجود دارند که بتوانند منجر به هک شدن وب سایت شما بشوند.

امیدواریم که با مطالعه ای این پست آموزشی،درک بهتری از مراحلی که می توانید برای بالا بردن امنیت سایت وردپرس خود و ضد هک بودن آن انجام دهید، داشته باشید. چنان چه در مورد مطالب ذکر شده پرسشی دارید می توانید با کارشناسان متخصص و با تجربه ما در سایت پشتیبان وردپرس ایرانی تماس بگیرید.

دیدگاه شما